Takie balu karnawałowego w Kamienicy Pod Aniołami jeszcze nie było!

W dniu 16 lutego uczestnicy Dziennego Domu Pobytu „Senior Wigor” zorganizowali bal karnawałowy w którym wzięło udział ok. 50 osób. Gośćmi byli seniorzy z Centrum Spotkań z ulicy Ciepłej we Wrocławiu wraz z opiekunami oraz grupa wolontariuszy”Pomocne ręce” z 28 Gimnazjum we Wrocławiu  z Panią Elżbietą Komudą.

Były tańce, śpiewy, zabawy i uśmiech na twarzach uczestników.

Na tę okazję seniorzy sami  przygotowali  maski karnawałowe ,dekoracje sali balowej  oraz słodki poczęstunek dla zaproszonych gości.

Bal rozpoczął się tańcami latynowskimi pod kierunkiem nauczyciela tańca-Kuby. Następnie wszyscy śpiewali i grali na instrumentach pod kierunkiem muzykoterapeutów Katarzyny i Szymona, których dzielnie wspierał nasz wolontariusz Ignacy.

Wszyscy wspólnie odtańczyli również rosyjski taniec ludowy-kazaczok.

Była tez okazja do poznania się przy herbacie i pysznym domowym cieście oraz zjedzenia wspólnego obiadu w restauracji Kamienicy pod Aniołami.

Seniorzy kolejny raz udowodnili, że doskonale wiedzą co to jest dobra zabawa i jak ją sobie zorganizować. Chcą i potrafią się bawić. Tworzą wesołą rodzinkę seniorów przy Kamienicy pod Aniołami w samym sercu Wrocławia. A jak dobrze wszyscy się bawili, możemy powspominać i obejrzeć na zdjęciach.