Lato upłynęło nam pod znakiem integracji wrocławskich dziennych domów seniora. Pod koniec lipca przyjechali do nas goście z DDP na Ciepłej i DDP „Pogodna Jesień” na Litewskiej. Zapoznawaliśmy się, jedliśmy ciasto i arbuza, piliśmy kawkę. Szymon z Ciepłej poprowadził fantastyczne zajęcia muzyczno- ruchowe. Następnie nasi wolontariusze Misza i Merve zorganizowali gry i zabawy.

W sierpniu mieliśmy wielką przyjemność gościć w DDP Pogodna Jesień przy ulicy Litewskiej. Seniorzy razem brali udział w zajęciach integracyjnych z chustą, następnie wysłuchaliśmy koncertu relaksacyjnego na gongach i misach tybetańskich. Był poczęstunek i bardzo miła atmosfera. Sama tak długa podróż autobusem w nieznane rejony miasta, była dla seniorów dużym przeżyciem.

Dwa tygodnie później odwiedziliśmy Dzienny Dom Pomocy na Ciepłej, gdzie nasi gospodarze zorganizowali potańcówkę. Wesoła muzyka i wspólna zabawa naładowała nas pozytywną energią. Seniorzy są bardzo zadowoleni, że mogą nawiązać nowe znajomości i chętnie korzystają z okazji do wspólnych spotkań.